טיפולי גוף

 
 
הצרת היקפים
 
 
 

הצרת היקפים

 
מי לא חולם על בטן שטוחה ומבנה גוף דקיק? היום ישנם טיפולים שמאפשרים לראות תוצאות במהירות ובקלות (כמובן כדי לשמור על התוצאות חשוב להקפיד גם על אורח חיים בריא הכולל ספורט ותזונה מאוזנת).

אנחנו עובדים בשיטת 3 השלבים שפיתחו לחיטוב הגוף והעלמת צלוליטיס: טיפול, שינוי ושימור באמצעות שיטה שמשלבת עבודה של תזונה נכונה ושינוי באורך חיים, לבין עבודה חיצונית, טכנולוגיה מתקדמת וקרמים חדשים. כך תוכלי ליהנות מתוצאות עורך והרגשתך.
 
 
 
 
 

הקפאת שומן בקור

 
אנחנו משתמשות במכשור מתקדם שמאפשר תוצאות מדהימות תוך זמן קצר יחסית - טיפול של הקפאת שומן בקור. מדובר בפעולה שאיננה פולשנית, ומאפשרת לחזור לשגרה באופן מיידי. תהליך ההקפה מתבצא באזור פעולה שמתבצעת בדרך שאיננה פולשנית (מיד חוזרים לשגרה) כאשר מתבצע תהליך הקפאה באזור מצבורי השומן ובכך גורם למותם של התאים, ומסלק דרך האינפה.
 
 
 
הקפאת שומן בקור
 
 
 
 
 
הסרות שיער
 
 
 

הסרות שיער

 
תמיד רצית עור חלק ונעים, שלא דורש טיפול אינטנסיבי בתדירות גבוהה? אנחנו משתמשות בשיטת אי לייט שמשלבת קרן אור המכוונת לפיגמנט של זקיק השערה. אט אט השערות מפסיקות לצמוח במקום המטופל. כדי לראות תוצאות שמחזיקות לאורך זמן, מומלץ לבצע סדרת טיפולים. במהלך סדרה זו, מומלץ שלא להיחשף לשמש.
 
 
 
 
 

פדיקור מניקור

 
במכון היופי שלנו יש את כל הפתרונות כדי לאפשר לך ליהנות מציפורניים מטופחות: לבחירתך מגוון רחב של לק ג'ל, ושירותי פדיקור ומניקור בספות מפנקות. כמו כן אנחנו מציעות שירותי פדיקור רפואי שמתאימים לסוכרתיים ולמי שסובל מציפורן חודרנית. כל הטיפולים מתבצעים על ידי בנות שעברו הסמכה מקצועית כדי לבצע אותם.
 
 
 
פדיקור מניקור
 
 
 
 
לתיאום תור במכון הרמוניה, חייגי עכשיו: 072-2595935