טיפולי פנים

 
 
אנטי אייגינג
 
 
 

אנטי אייג'ינג

 
הזמן והטבע עושים את שלהם, ואותותיהם נראים על הפנים שלנו, גם אם בתוכנו אנחנו עדיין מרגישות צעירות כמו שהיינו בגיל 16. אבל יש חדשות טובות: אנחנו ממש לא חייבות להשלים עם המראה שלנו, ויש דרכים להצערת העור שאינן כרוכות בניתוח פולשני לצורך מתיחת פנים.

במכון היופי הרמוניה אנחנו עובדים עם מכשור מתקדם ומיוחד ומבצעים בעזרתו טיפול מיני ליפטינג. הטיפול מתבצע באמצעות קרן לייזר שחודרת אל שכבת העור הפנימית, ומעודדת את חידוש העור ומיצוק הפנים. כדי להגיע לתוצאות מירביות, מומלץ להגיש לסשן של פגישות.
 
 
 
 
 

ניקוי עמוק

 
סובלות מ"שחורים"? יש מה לעשות!

לפעמים העור שלנו סובל ממחסור בלחות או מגיב בהתאם לתזונה שאנחנו אוכלות. באמצעות מכשור מיוחד אנחנו נאבחן את העור, כדי להבין מדוע הוא מגיב בפצעונים או ב"שחורים". לאחר מכן, נבחר מכשור ותכשירים להמשך הטיפול, בהתאם לתוצאות שקיבלנו ולנתונים אחרים כמו: גיל, צבע עור, סוג העור, גנטיקה ותהליך החלמה.

במהלך ניקוי עמוק נוציא את כל הקומודונים, נחטא את העור וננקה אותו מפצעוני אקנה. כדי להגיע לתוצאות מיטביות, כדאי להגיע למספר פגישות, בהתאם לתגובת העור, ולהעזר בתכשירים קוסמטיים מיוחדים לשימוש ביתי, שניתן לרכוש במכון היופי שלנו.
 
 
 
ניקוי עמוק
 
 
 
 
 
ייעוץ תזונה
 
 
 

ייעוץ תזונתי

 
תזונה לא מאוזנת משפיעה על המראה שלנו, לא רק בגוף אלא גם בפנים. באמצעות שאלון אבחון, נבדוק את ההיסטוריה הרפואית שלך, הרגלי התזונה ונתאים לך תזונה משלימה ומאזנת, שבשילוב הטיפולים שבמכון – תגרום לך להיראות ולהרגיש נפלא.

אנחנו משווקות מורשות של מוצרי היירבלייף – אחת מהחברות הבינלאומיות המובילות בתחום תזונה מאוזנת וסגנון חיים פעיל ובריא, המכילים רכיבים שחיוניים לשמירה ולפיקוח על המשקל.
 
 
 
 
 

פיגמנטציה

 
כתמי פיגמנטציה צצים כשפיזור הפיגמנט של המלנין אינו אחיד: באזור אחד ריכוזו גבוה (ושם נוצר כתם), ובאזור אחר נמוך. יש גורמים רבים להופעת הכתמים: גנטיקה והורמונים, חשיפה לשמש, זיהום אוויר ברמה גבוהה, תרופות מסוימות, ולפעמים זה תוצר של אקנה או הסרת שיער בלייזר.

כיום יש טיפול לכתמי פיגמנטציה, שמומלץ לעשות אותו במהלך החורף, כי העור הופך לרגיש. כמו כן כדי להשיג את התוצאות המיטביות, מומלץ להשתמש בתכשירים משלימים בבית, ולעבור במקביל גם טיפול פנים. חשוב - אם תוך שבועיים שלושה אין תוצאות, אנחנו מזכים אותך ומחליפים את החומרים. אם תוך שבועיים לא רנראה תוצאות – נשנה את הטיפול.
 
 
 
פיגמנטציה
 
 
 
 
 
אפילציה
 
 
 

אפילציה

 
טיפול אפילציה מתאים במיוחד למי שסובלת משיעור יתר סמיך באזור הפנים, ולבעלות שיער ג'ינג'י או בלונדיני. בטיפול מסוג זה מחדירים מחט דקה לזקיק השערה, מחממים אותו לשבריר שנייה. כך צריך להעביר את המחט על כל שערה ושערה. הטיפול מתבצע באזור הפנים.

כמו כן במכון היופי שלנו משתמשים בחוט שעווה כדי להסיר שיער באזור השפם, וכדי לסדר ולעצב את הגבות, כך שיעניקו לעיניים שלכן מסגרת יפה ואסתטית.
 
 
 
 
 

איפור קבוע

 
שיטה השערה בשיטה החדשנית מיקרובליידינג מעניקה לגבה מראה שערות טבעי עד שקשה להבחין בין השערות האמיתיות לבין השערות שיוצרים באמצעות השיטה.

השיטה מתאימה לנשים שיש להן גבות טבעיות דלילות, ריקות או ריקות באזורים מסויימים ומעוניינות במראה גבות מלא וטבעי. נשים שעשו בעבר קעקוע בגבות בשיטת הצללה או בלוק תוכלנה ליישם את שיטת השערה במיקרובליידינג בתנאי שצבע הקעקוע דהה לצבע בהיר.

לפרטים נוספים: 072-2595935
 
 
 
פיגמנטציה
 
 
 
 
לתיאום תור במכון הרמוניה, התקשרי אלינו עוד היום:072-2595935